Nowoczesna tablica interaktywnaNowoczesna tablica interaktywna (sprawdź cyfrowa-szkola.info) jest nowoczesnym urządzeniem, które ma przeróżne zastosowanie. Jest to przyrząd przypominający z wyglądu kilkudziesięciu calowy monitor, które reaguje na dotyk. Tablica interaktywna służy do przedstawiania różnych pokazów i prezentacji. Często można ją zauważyć w programach sportowych, w których analizuje się przebieg meczy. Tablica interaktywna obsługiwana jest za pomocą specjalnego pisaka, pióra bądź nawet dłoni. Oczywiście może również działać jako monitor komputera, jednak podłączenie jest wówczas trochę inne niż w przypadku zwykłych ekranów. Takie tablica interaktywna jest w dzisiejszych czasach wykorzystywana w telefonach komórkowych, co popularnie nazywane jest ekranem dotykowym.


Nowoczesna tablica interaktywna

Foto: www.szkolnysklep.pl


To nowoczesne urządzenie nazywane jest również tablicą multimedialną. Każda tablica interaktywna, ma również swoje odpowiednie oprogramowanie i działa względem położenia osi X i Y. Koszt takiego przedmiotu to około 6 tysięcy złotych. W związku z wysoką ceną, jej największa popularyzacja występuje w krajach wysoko rozwiniętych.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Kursy i szkolenia są idealnym sposobem na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności. Przedstawiamy ofertę najciekawszych szkoleń i kursów dla firm i osób indywidualnych.

Wrzesień 2014

P W Ś C P S N
« sierpień   pażdziernik »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31